a

شماره تماس: 66174672

Email: info@vipemploy.com

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط u-design.
همه حقوق محفوظ است.

66174672

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

جستجو
منو
 

درباره ما

گروه VIPemploy در راستای نیاز بازار کار به مجموعه ای قابل اعتماد برای صدور نیروی انسانی مجرب به کشورهای حوزه خلیج فارس، به خصوص عمان و قطر پایه ریزی شده است.

این موسسه با استفاده از کارشناسانی مجرب و با تجربه در حوزه نیروی انسانی و مذاکره که با هدف دستیابی و پیدا کردن  مشاغل پردرآمد و شرایط عالی حرفه ای در این کشورها فعالیت مینماید.

با توجه به عدم کارایی سایر گروه ها و دریافت مبالغ هنگفت برای پیدا کردن کار و عدم کفایت لازم در این  راه، ما برآن شدیم تا عمده هزینه های لازم را در پایان راه و پس از استخدام شما دریافت نماییم.

در این راه ما با کمک شما برای کمک به شما آماده ایم.

قدم اول داشتن رزومه واقعی، ولی حرفه ای میباشد که در صورتی که رزومه انگلیسی شما آماده است، پس از ثبت نام، ارسال کنید در غیر این صورت نیاز به ساخت رزومه انگلیسی دارید که طبیعتا  برای ایجاد آن باید هزینه های مرتبط را پرداخت کنید. لطفا توجه داشته باشید پرداخت برای ساخت رزومه به هیچ عنوان تعهدی برای مجموعه VIPemploy  جهت پیدا کردن کار نیست و فقط خدمتی است که برای ساخت رزومه آنلاین ارائه میدهد.

پس از داشتن رزومه و پر کردن  فرم درخواست، ما در حوزه انتخابی شما برای شما به جستجو میپردازیم تا بهترین گزینه برای شما را بیابیم، که این پروسه حدود ۲-۳ ماه زمان خواهد برد. سپس بر اساس شغل شما نیاز به ترجمه و اعتبار سنجی مدارک خود دارید، که در این راه  ما مشاوره های لازم را به شما خواهیم داد تا شما بتوانید سریعتر و با دقت لازم، مدارک خود را آماده کنید.

در آخر، نیز در صورت نیاز به کمک در خرید بلیط و ویزا راهنمایان ما بهترین ها را به شما معرفی مینمایند.

به زودی نیز، در قطر همکاران ما برای تهیه ملک مناسب و یا اتومبیل و سایر مشاوره ها، آماده خدمت رسانی هستند.

سبد خرید خالی است